Získáte:

Srozumitelný návod, jak se zbavit stresu z nefunkční komunikace.

Konkrétní tipy pro úspěšnou komunikaci s lidmi, kteří vás dohání k šílenství.

Nástroje efektivní komunikace pro každodenní použití (platné nejen v týmu, ale i rodině a partnerství :)).

Pochopení, porozumění, úlevu.

Čas – nefunkční komunikace je žrout nejen nervů, ale především času.


Ptáte se někdy sami sebe, co děláte špatně, že lidi neslyší to, co říkáte? Co kdybych vám řekla, že neděláte špatně vůbec nic!

Jsme zkrátka jen každý jiný. Jiné informace považujeme za důležité, vyhovuje nám jiný styl komunikace a preferujeme jiné komunikační kanály. Také si každý z nás obaluje přijímané sdělení vlastní vrstvou emocí a pocitů. A víte co? Tohle všechno je úplně z pořádku!

11 triků úspěšné týmové komunikace je e-book, který na 11 stránkách nabízí v praxi osvědčené techniky, myšlenky a nástroje, které je možné využít v každodenní komunikaci nejen v týmu, ale i v rodině a partnerství.

Pomůže vám porozumět tomu, co všechno ovlivňuje naší komunikaci a nabídne konkrétní akční kroky ke zlepšení stavu. Věřím, že vás také podnítí k pochopení, že rozdílnost a jedinečnost není slabinou, ale příležitostí k růstu.

“Úspěšná týmová komunikace mi hodně otevřela oči. Snažím se používat nástroje a možnosti, o kterých Šárka mluví při komunikaci se zahraniční částí týmu a ejhle…oni některé fungují. Jsem z komunikace daleko méně ve stresu než dřív.” – Michal

“Mě asi nejvíc zaujalo, že průběh i výsledek každé komunikace mohu ovlivnit především JÁ. Že nemusím čekat, až se ten druhý změní, nebo ho vlastně vůbec nepotřebuju měnit. Velkou část úspěchu mám v rukách já sama. Ono je to úplně jasné, ale velmi lehké to přehlížet a házet vinu na toho druhého. Díky za připomenutí. – Alice Ř.”

“Nabité informacemi. Předčilo mé očekávání.” – Lenka S.


Zadejte níže vaše jméno a e-mail. Po kliknutí na tlačítko ODESLAT, se vám zobrazí stránka s odkazem, ze kterého si e-book “11 triků úspěšné týmové komunikace” pohodlně stáhnete do vašeho zařízení.

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno

Kliknutím na tlačítko ODESLAT souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů.

Slibuji, že budu o vaše osobní údaje pečovat jako o vlastní. A pokud se v budoucnu rozhodnete registraci zrušit, jednoduše kliknete na tlačítko ODHLÁSIT, které najdete v každém mém e-mailu.