Chcete zjistit, jaké pracovní činnosti vás zbytečně připravují o čas?

Které procesy a každodenní úkony optimalizovat?

Jaké činnosti můžete konkrétně VY delegovat?

Jak delegovat, aby to spolupracovníci přijali s nadšením?

Dozvědět se, co můžete udělat pro získání volného času ještě dneska?


E-book přináší řešení VÁM na míru!

Každý jsme jiný. Máme rozdílné schopnosti, možnosti, pracovní i životní podmínky. Právě proto v tomto e-booku nenajdete obecně platný seznam činností, které je dobré dělat nebo nedělat. Žádný takový univerzální seznam totiž neexistuje. 

E-book je vytvořený formou workbooku (pracovních listů). Obsahuje otázky a drobné úkoly, které vám pomohou vytvořit seznam toho, co by bylo konkrétně pro vás vhodné a užitečné delegovat.

Práce s workbookem vám zabere zhruba 2 hodiny času a určitě není potřeba vyplnit vše najednou. Workbook obsahuje 5 tématických kapitol, které na sebe navazují. Můžete je vypracovat postupně a přesně v takovém tempu, jak to pro vás bude příjemné.

Zaregistrujte se a získejte tento e-book zdarma. Jako bonus přidám pravidelnou dávku tematických článků a další týmové inspirace. Naučte se pečovat o tým i jednotlivce, vytvořte si svou šťastnou firmu a mějte tolik volného času, kolik jen budete chtít.

Chci delegovat, ale zatím jsem v podnikání sama/sám. Je pro mě e-book vhodný?

ANO! Mnohem snáz se totiž hledá parťák, pokud máme jasno v tom, koho vlastně hledáme. Co by ten někdo měl dělat, aby se nám skutečně ulevilo. V e-booku zjistíte CO chcete a můžete delegovat a tím si usnadníte poptávku, výběr z uchazečů i celou následnou spolupráci. Tipy, jak přijmout do týmu toho správného člověka najdete na mém blogu. Ke článku se dostanete tudy.

Teprve s podnikáním začínám. Mám toho moc, ale nemůžu si zatím dovolit někoho najmout.

I to je v pořádku! Možná právě teď nevyužijete část věnovanou delegování, ale určitě využijete první část e-booku, která se zabývá otázkami Vědomého time-managementu. Což je mé další oblíbené téma :). Zamyslíte se nad tím, kam váš čas plyne a co je pro vás v životě opravdu důležité. Zrevidujete, co všechno teď pro své podnikání nebo firmu děláte a jestli je to skutečně všechno potřeba. Může se stát, že se vám nakonec rozvolní ruce i bez nutnosti rozšíření týmu.

Skvělé! Zadejte níže jméno a e-mail a získejte pravidelnou dávku týmové inspirace.

Jako BONUS vám pošlu e-book Zbavte se části pracovních povinností. Efektivně v 5 krocích zdarma :).

Slibuji, že budu o vaše osobní údaje pečovat jako o vlastní. A pokud se v budoucnu rozhodnete svůj souhlas odvolat, můžete tuto registraci kdykoliv zrušit kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT, které najdete v každém mém e-mailu.